Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-09-29, 13:46   #26
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Do Smoczycy i innych kwasomaniaczek ;)!!

Witam wszystkich... przy okazji pragnę powiedzieć ze na wszystkie mailiki bedę zaraz po kolei odpowiadać! Prosze o cierpliwość... dopiero co wróciłam ale mam starsznie dużo pisaniny! No ale dziś odpisuję

Lee - kremy z BHA dostępne u nas to effaclar, Clear Pore Neutrogeny, Lysnael Active - tylko nie zaczynaj od lysanela błagam! Ja długo leczyłam skórę gdy wpakowałam go na nieprzyzywczajoną skórę... Cleanance K zdaje się ma oba rodzaje kwasu aha i bha. Jak ktoś zaczyna po raz pierwszy uzywać kwasów - to wydaje mi się że najlepiej zacząć od effaclaru czy Clear Pore, bo są delikatne i nie szczypia (a przynajmniej nie bardzo). Na pewno wspomniany Lysanel działa mocniej i mocniej złuszcza, ma silniejsze działanie antybakteryjne ale coś za coś - bardzo piecze i podrażnia wrażliwą skórę, może wysuszać.
Co do cen kwasków moge się wypowiedzieć - Lysanel kosztuje u mnie w Gdansku ok 41 zł. A effaclar jest teraz w takich promocyjnych opakowankach - krem, 15 ml żelu do mycia buzi, 15 nowego płynu do zmywania buzi i 10 ml nowego podkładu - ja zapłaciłam za ten zestaw dokładnie 38 zł w zeszłym tygodniu, moje kolezanki kupowały za ok 40 zł - więcej nie powinno to kosztować.
Tomku taki wysyp pryszczy jest rzeczą jak najbardziej normalną i mogło cię nawet bardzo mocno wysypać! Znikną szybko wierz mi! Potraktuj je czymś punktowym i łagodnym (zeby ci nie wypaliło buzi do cna) moze no pastą cynkową. Nie zniechęcaj sie i nie przerywaj kuracji, rezultaty są tego warte! Mnie diacneal nie piekł bardzo ale wczesniej używałam juz innych kremów z kwasami, więc skóra była przyzwyczajona. Twoja tez musi się przyzwyczaić.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując