Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 21:57   #2484
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Piękne i szalone gaduły- Panny Młode 2009:)część VIII i na pewno nie ostatnia!;

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi w sprawie obraczek upatrzyłam sobie takie fajne w aparcie, klasyczne a po środku mają taki rowek i damska ma 2 diamenciki na środku. Bardzo ładnie one się błyszczą, ale czy te diamenciki są praktyczne? I jeśli będę chciala swoja obrączke poszerzyć to sie nie da przez te diamenciki..... ale z drugiej strony to całe życie mam ten sam rozmiar palca więc chyba nie będzie potrzeby aby ją poszerzac... Druga sprawa to wygoda te obrączki są "proste" i w porównaniu z takimi "zaokrąglanymi" na brzegach to są niewygodne a zaokrąglane z kolei nie bardzo mi się podobają no i właśnie.... co robić? może wygoda to kwestia przyzwyczajenia? Tak baaardzo one nam się podobają, ale wacham się troche....
my wlasnie wzielismy normalne obraczki bo z brylancikami nie mozna powiekszac ani pomniejszac
no my mamy zaokraglone bardziej bo te proste zle lezaly na palcu
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora