Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 18:55   #3
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No to na początek ja wkleję swoją kolekcję.

Musze przyznać, że jestem oczarowana kosmetykami EDM do tego stopnia, że pozbywam się większości swojej dotychczasowej, tradycyjnej kolorówki.
Najbardziej uwielbiam te kosmetyki za to, jak świetnie dopasowują się do skóry. Są absolutnie niewidoczne przy jednoczesnej wyraźnej poprawie stanu skóry. Innymi słowy nie widać, że mam na twarzy makijaż, a moja buzia wygląda pięknie. Niby nie powinnam się tak chwalić, ale nie ja jedna zauważyłam tą poprawę.
No i druga rzecz, za którą kocham EDM to trwała poprawa stanu mojej skóry. Nie wiem jak to się dzieje, ale mam o jakieś 90% mniej wyprysków, a te co się pojawią znikają w tempie ekspresowym. Teraz dopiero wiem czym są kosmetyki kolorowe przyjazne dla cery.
Zgadzam się, makijaż jest prawie niewidoczny a twarz wygląda o wiele lepiej. Ja nakładam minerały na (bardzo) mokro przy pomocy termalki Avene, już nie wrócę do tradycyjnych kosmetyków płynnych czy w kremie. Mają genialne kolory dla bladolicych a ceny są bardzo przyjazne dla portfela.

Lecą do mnie jeszcze 3 przesyłki, kiedy je dostanę również wkleję mój zbiorek.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora