Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 20:19   #15
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Skąd taka opinia? Przykładowo $34 za komplet 6 pełnowymiarowych kometyków? A można wybrać do takiego zestawu również pędzle, za jedną sztukę wychodzi ok. 13zł. Jest też zestaw 12 szt. za $50 gdzie cena za sztukę to ok. 10zł. Wszystko jest przecież na stronie. Jak dla mnie to nie jest drogo.
Dokładnie tak jak piszesz, cena wcale nie jest wysoka. Ja w kwocie ok. 100 zł (cena wraz z przesyłką) mam dwa pełnowymiarowe opakowania podkładów, korektor, puder, róż, cień do brwi, pędzel i trochę próbek, które też starczają na bardzo długo. Kiedyś za 100 zł kupowałam sam puder.
Jedyna rzecz, to że przesyłka wychodzi stosunkowo drogo. Zamawiałam ostatnio kosmetyki z przesyłką nierejestrowaną (ok. 10$) i cały czas się obawiałam czy dojdzie. Żal mi było zapłacić te ponad 20$ za przesyłkę rejestrowaną.

A co do nakładania minerałów to przeważnie robię to na sucho płaskim pędzlem EDM (swoją drogą jest BOSKI). Czasami tylko dla odmiany robię to na mokro. Stosuję wtedy... uwaga tonik z Ziaji Opuncja Figowa, który przelałam do buteleczki z atomizerem. Wybrałam właśnie ten tonik bo na trzech pierwszych miejscach w składzie ma wodę, glicerynę i ekstrakt roślinny, więc jest nieco podobny do MAC fix+. Tzn. jest to taki mój zamiennik fix+. I faktycznie przy nakładaniu minerałów na mokro uzyskuje się większy glow.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora