Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:49   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skusze sie na zamowienie Teraz raczej nie bede uzywac, bo pelnia lata i filtry w ruchu, a mineraly i proszki, to jakos u mnie nie po drodze ale na zime moge sprobowac
Frantic bardzo mi sie podobaja twoje pedzle, mozesz o nich cos wiecej napisac - sa miekkie, nie drapia? Wzialabym wlasnie te pedzelki i zestaw probek.
Mam jednak pytanie odnosnie zamowienia - dodalam zestaw do koszyka ale nigdzie nie widze "okna" gdzie moglabym wybrac kolory i formule, rozumiem, ze musze sie najpierw zalogowac, zgadza sie?
Nanomi dzieki za info o formule Original Glo i zdjecia, ten najjasniejszy matte jest piekny
Zdecydowalm sie najpierw sprobowac z EDM, bo kusza mnie pedzle, a potem moze zamowie cos z Lumiere Watek mineralny kusi starszliwie

Zalogowalam sie i rozgryzlam to dodawanie kolorow do koszyka
Czyli wybierania kolorów nie trzeba już tłumaczyć. Przyznam, że przy pierwszym zamówieniu też się trochę nad tym głowiłam.

Vril pędzle są fenomenalne. Szczerze polecam! Mimo, że są syntetyczne, to tak delikatnych pędzli jeszcze nie miałam. Na pewno nie drapią ani nie kłują. Osobiście polecam oba - ten ścięty używam do nakładania podkładu, a zaokrąglony do pudru. Gdyby ktoś jednak chciał na początek kupić tylko jeden, to proponuję ten płasko ścięty. Teraz jeszcze powrócił do oferty skośnie ścięty pędzel do różu i na pewno przy okazji również go wezmę.
W ogóle jeżeli zerkniesz na YouTube na filmy o kosmetykach EDM, to każdy chwali te pędzle. Osobiście nie spotkałam się z rzadną negatywną opinią na ich temat i słusznie, bo nie ma się do czego przyczepić.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora