Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 11:09   #24
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, widzialam,z e te pedzle sa bardzo chwalone, ponoc lepsze od tych z Bare Minerals. Mysle o 3 duzych (plaski, okragly i sciety) oraz o pedzelku do korektora. na poczatek pewnie tylko dwa - plaski i okragly oraz zestaw 5 probek.
Wybralam:
- podklady
Cool - Fair (oryginal glo)
Buff - Fair Neutral (matte)
Golden - Golden Fair (intensive)
- roz
Light Pink
- korektor
Sunlight

Bardzo pomogly mi zdjecia Frantic, (widze ze sa roznice miedzy odcieniami tego samego koloru ale roznych formul).
Nanomi czekam na twoje foty

Jeszcze nie kliknelam zamowienia - powiedzcie czy sensownie wybralam Wzielam trzy rozne formuly podkladow zeby sie zorientowac, ktory by najlepiej pasowal, a kolory staralam sie wybrac najjasniejsze i w miare dobrane do karnacji (bardzo jasna, mleczna ale zarozowiona na policzkach, nosie i brodzie, co staram sie gasic neutralnymi i zoltymi odcieniami), wzialam jeden podklad w rozowej tonacji, bo spodobala mi sie jego "jasnosc" Zreszta, mineraly mozna mieszac miedzy soba.
Bardzo fajny zestaw. Jakbyś się przekonała do tych kosmetyków to proponowałabym wypróbowanie jeszcze Golden Fawn i Olive Fair.
Moje foty będą pewnie pod koniec sierpnia, jak wszystko do mnie dotrze.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Najgorsze co jest w tych zestawach próbek to róże,bo widziałam 3 skompletowane zestawy próbek i w każdym róż to był koszmar. Mój róż-Evening out-wygląda jak skruszona cegła
A mi z kolei nie pasują korektory i wolałabym dostać 2 róże do zestawu . Uwielbiam ich róże, wcześniej w ogóle nie wyobrażałam sobie siebie z różem na twarzy. Wydawało mi się, że będę wyglądać jak klaun albo świnka. Ale po wypróbowaniu all smiles jestem w szoku i niedawno zamówiłam mini zestaw z różami
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora