Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-16, 15:57   #29
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi napisz mi jeszcze jakich używasz róży oprócz all smiles (bądź jakie jeszcze zamówiłaś) i jeżeli możesz, to opisz mi jaki to kolorek ten all smiles. Widzę, że również masz bardzo jasną cerę, więc może mi coś polecisz do jasnej cery.
Osobiście jestem oczarowana różem fresh air i natural. Mam jeszcze new car smell, ale chociaż kolor piękny to mi nie pasuje, bo za bardzo w pomarańcz wpada.
Przymierzam się do zamówienia kilku róży, więc zbieram informacje.
Mi pasują takie wpadające w brzoskwinię, mam piegi, zielone oczy i rudo-blond włosy.

W tej chwili mam: All Smiles, Nick Nack (drugi ulubiony), Swimming Pool, Soft Touch (za jasny dla mnie). All Smiles nałożony bardzo delikatnie wygląda jak mój naturalny kolor rumieńców. Nick Nack jest też fajny, ale bardziej różowy i mniej intensywny.

Zamówiłam mini: Apple, Summer Stroll, Sunday Brunch, All Smiles (zapas ) i Snuggle - jak widać lubię maty, tylko Snuggle jest typu sheen. Plus jeszcze próbki: Weekend Getaway, Fresh Air, Plum Dust. Ciekawa jestem Fresh Air, bo jest bardzo jasny na na stronie, ale słyszałam dobre rzeczy o nim.

Dwa ostatnie zdjęcia pochodzą z forum EDM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mineralne0808.jpg (131,9 KB, 907 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10252-1-1.jpg (28,8 KB, 1386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srmblushswatches-1.jpg (21,8 KB, 1402 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora