Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kształt twarzy i jej korekcja - jaki mam kształt twarzy - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-29, 10:47   #47
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Ksztalt Twarzy I Jej Korekcja

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
a ja to juz nie wiem, wydje mi sie ze moja jest owalno prostokatna
ciagle nie umiem jej wlasciwie podkreslic- cwicze czerwonym cieniem tak zeby nie przerysowac i pudrem brazujacym ale jakos mi to nie wychodzi. jestem juz coraz blizsza zakupu rózu wiec moze ot bedzie najlepszy sposób. widzialam dzis swietny kolor blush delicieux- jakis limitowany, nie pamietam nru ale mienil sie od rózowego po brazowy (prawie identyczny jak moja ulubiona szminka maybelline forever metallic nr 90 pink bronze)
RZYRAFKO - a ja bym ja okreslila jako wydluzony trojkat!
No bo tak - mozna zauwazyc, ze dolna partia twarzy wezsza, gorna w tym czolo i kosci policzkowe szersza.
Przy korekcie twarzy musimy pamietac, aby zawsze dazyc do idealnego ksztaltu jakim jest owal. Czyli musimy sobie wyobrazic - co trzeba optycznie schowac, a co wydobyc aby nasza buzka jak najbardziej przypominala OWAL.
W Twoim przypadku - przyciemnilabym - czolo po bokach - ale wystarczy tez odpowiednia fryzurka, chocby wlosy na bok tak jak na jednej z fotek - wystajace kosci policzkowe. Brode mozemy zostawic w spokoju, bo w Twoim przypadku nie rzuca sie tak bardzo w oczy. (Broda rzucajaca sie w oczy - wyobrazilam to sobie! )
Wlasnie w Twoim przypadku skoncentrowalabym sie na gornej partii twarzy vel odpowiednia fryzurka, - a propos a masz jakies zdjecie z grzywka?
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując