Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-10-22, 19:27   #1
Dziwna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 21

Znów Ten Nieszczęsny Problem z Wąsikami..


Mam Ogromny problem..Mam prawie 17 lat.Ponad rok temu zaczęłam się strasznie interesowac problemem zwiazanym z wąsikiem.Poprostu był taki czas że zależało mi bardzo na wyglądzie, z resztą nadal tak jest.Wtedy nie znałam żadnych technik pozbycia się ich, nie wiedziałam o wosku, depilacji, laserze itp, wiec podjełam chyba najgorszą decyzję z możliwych GOLENIE..To był nieodwracalny krok, niestety nie mogłam zaprzestać robienia i każdego kolejneo poranka dochodziła nowa czynność tuż obok porannej higieny a mianowicie golenie meszku.Pozostało tak do teraz, nadal to robie.

Mam takie pytanie.Teraz zastanawiam się nad usunięciem ich laserem.Jest to kosztowny zabieg, słyszałam ze ok.200zł ale musze się temu poddać tylko nie wiem czy jest to możliwe.
I mam pytania:

1.Po codziennym goleniu nie widać włosków tylko w niektórych miejscach takie punkciki.Czy żeby poddać sie zapiegowi laserem włoski musza osiągnać jakas minimalną długoś czy mogą pozostać tak jak teraz są czyli takie punkciki?

2.Czy konieczne są badania przed tym zabiegiem?

3.Jakie zabiego laserem są najbardziej wydajne i najskuteczniejsze?

4.Mniej więcej jaki jest koszt?

Ps.Jesem ciemną brunetką..

Pani Beatko proszę o odpowiedz, oczywiście inne Zorientowane kokleżanki z forum trakze zapraszam
Dziwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując