Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 15:34   #436
xAxGxAx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
GG do xAxGxAx
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cześć dziewczyny!!! Na samym początku chciałam Wam wszystkim podziękować za szczere i często wręcz profesjonalne wypowiedzi Musze powiedzieć, że po przeczytaniu tego forum od samego początku sprawa depilacji laserowej stała się dla mnie o wiele jaśniejsza... Rozwiałyście wiele moich wątpliwości, a właściwie prawie wszystkie. Jedyną rzeczą, na którą nie znalazłam tu jeszcze odpowiedzi, jest informacja o tym gdzie w GLIWICACH można wykonać taki zabieg. Tak szczerze mówiąc, to już na internecie doszukałam sie paru takich miejsc ale pomyślałam, ze może któraś z Was robiła sobie ten zabieg właśnie w Gliwicach i mogłaby sie wypowiedzieć, bo same dobrze wiecie jak trudno się na cokolwiek zdecydować, gdy ma się do wyboru kilka gabinetów... No a ciężko, żebym do każdego szła osobiście, tym bardziej, że nie jestem z samych Gliwic tylko mieszkam 20 kilometrów dalej :/ Mam nadzieję, że moja prośba nie pozostanie bez odezwu Z góry dziękuje. Pozdrowionka
xAxGxAx jest offline Zgłoś do moderatora