Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 18:55   #3046
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Czekoladowe i jasnobrązowe włosy - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam na pomysł żeby zalożyc watek jak w tytule.
Jeśli pomysl sie nie spodoba proszę Moderatora o skasowanie watku
Przebrnęłam przez "Braz zimny czy popielaty" oraz "Brązowowłose farbowane" i dochodzę do wniosku że bardzo wiele dziewczyn marzy o jasnobrązowych i mlecznoczekoladowych włosach, ale nie takich co wychodza na poczatku czarne, ciemne itd tylko od razu piekne jasne i czekoladowe.

Zamieszczam przykladowe zdjecie.

Zauwazylam tez wiele watkow o jasny braz, w stylu jaki to kolor i jak uzyskac, moze te wszystkie watki powinny ladowac wlasnie w jednym?

Od siebie dodam ze farbowalam wlosy Castingiem Jasny Braz oraz Majirele jasny braz 5,11 + 5,71 oraz mieszanka 5,11 + 7,1 i za kazdym razem kolor byl ciemny, szary i ponury

Byłam dziś w tesco, ogladalam farby mające w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby ładna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona

Taki kolorek jak w załączniku to moje marzenie
Jak na złość zawsze jak farbuję wychodzą mi jakieś z czerwonymi albo rudymi refleksami.
Ostatnio spodobała mi się farba majirel 5,31 jasny brąz złocisto-popielaty. Zamierzam ją kupić jak zmyje mi się mój aktualny kolor, farbowane u fryzjera mieszanką farb wella, trochę widać na zdjęciu (nr 1). Reszta to coś, co chciałabym uzyskać
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora