Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki APC
Wątek: Kosmetyki APC
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-16, 17:47   #2725
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Kosmetyki APC

Dziewczyny dziękuję Wam serdecznie!

JUż mniej więcej pojarzyłam o co biega z tymi kulkami. Muszę porządnie przeczytać ten wątek, bo jakiś czas temu straciłam z nim kontakt i zupełnie nie mogę się połapać.

Cytat:
Napisane przez Vril
Pomadko, do kompozycji a'la Beige Chic proponuje skladanke kulek bezowych nr7, zlotych nr 5, oliwkowych nr 16 i brazowych nr 18. ja mam w swoim duzo bialych i dodanych przez APC wiecej rozowych, wiec troche to zaburzylo proporcje a'la bezowe meteoryty. Moj zestaw na bardzo jasnej skorze nadaje tylko cieplejszy odcien ale nie przyciemnia - zapewne za sprawa wielu bialych kulek. Ale o to mi w koncu chodzilo
Aha, nowe kolory kulek sa bardziej polyskujace i blyszczace od starych, wiec tworzenie zestawu tylko z nowych perelek da efekt "extra glow", meteoryty sa przy tym bardziej stonowane - mowie o bezowych.
Vril, dzięki CI. Właśnie najbardziej mnie rajcuję taki zestaw beżowy. Białych kulek raczej nie chcę, wolę coś cieplejszego.
Hmm trochę mnie zasmuciłaś tym efektem extra glow, bo akurat nie szukam takiej iluminacji na twarzy. Zależałoby mi na czymś subtelnym, ciepłym lekko połyskująco-rozświetlającym, ale nie mega błyszczącym, czy brokatowym []. Szukam subtelnego, ciepłego rozświetlenia.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując