Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaparcia
Wątek: Zaparcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-17, 06:45   #29
syndi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 88
GG do syndi
Dot.: Zaparcia

Zakwaszacz w pieczywie ciemnym musi byc w skladzie,bowiem to jest dobry dla jelit i regulacji.Czytalam o tym w jakiejs opini dietetyka.To prawda,bo niektore chleby sa tylko podobne do razowcow a sa mieszankami.Nigdy niepatrzylam na sklad,lecz teraz bede.Kiedys jadlam czeto wlasnie taki razowiec ze sklepuu nas...pachnial drozdzami i byl lekko wilgotny i mieciutki...ale mialam dobra przemiane po nim!-niestety pani ze sklepu go wycofala bo sie dosc czesto lamal-ALE TO BYl PRAWDZIWY razowiec-i mial takie dzialanie jaki powinno miec pieczywo ciemne-regulujace,z duz iloscia blonnika!
Co do ruchu zgadzam sie,jednak niekazdy ma czas i sile na cwiczenia.Ja mam cwiczenia codziennie przy dziecku,chodze dosc szybko i czesto zalatwiac rozne sprawy i mam ruch....czasem sobie potancze bo kiedys to robilam codziennie po 2-3 godziny...a jak ma sie rodzine-to ruch jest non stop-i to niezawsze jest najwazniejsze-bo trzeba wyregulowac przemiane i przyspieszyc metabolizm.
cierpialam na powazne zaparcia kiedys mimo iz cwiczylam az do przesady-nic mi niedawalo to,dopoki nieoczyscilam jelit...wlasnie herbatkami przeczyszczajacymi-niepolecam im osobom ktore maja zaparcia od czasu do czasu-ale jesli maja powazne i niewyprozniaja sie dlugo-to POLECAM,a przy tym jesc malo i czeto,by jelita zaczely uwalniac resztki i toksyny.
Ja pilam je dlugo z przerwami i mi pomogly...sa osoby ktorym te ziola zaszkodzily-wiec to jest indywidualan sprawa!
syndi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując