Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki profil w LO wybrać? Human czy biol-chem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-01, 11:50   #18
byklaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Jaki profil w LO wybrać? Human czy biol-chem?

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Po pierwsze, akualnie reforma wygląda tak, że sama sobie wybierasz przedmioty, więc nie wiem czemu mówisz o utartych profilach.

Po drugie ja mam rozszerzone biologia, chmia i matma. Biologię, tak jak Ty kochałam, była moim głównym celem jak szłam do liceum, teraz jej nienawidże, jest zbyt humanistyczna jak dla mnie, i baaardzo dużo nowych słówek, pojęć ogrom materiału i bardzo wymagająca nauczycielka. Chemia jest dosyć ciężka ale jest wsaniała kocham ją bardzo <3. Matma nie jest wcale taka cięzka, zależy od nauczyciela też. Ale jak bym miała wybierać przedmoty rozszerzone teraz to zamiast biologii zdecydowanie wzięłabym fizykę. teraz żałuję bardzo

Po trzecie, przedmioty rozszerzone wybiersz dopiero pod koniec pierwszej klasy, więc masz jeszcze sporo czasu na zastanowienie się
Wiem właśnie, że dopiero od 2 klasy liceum jest inny program (rozszerzona przedmioty takie, jakie wybrałaś), ale przynajmniej w moim LO jest tak, że już po gimnazjm trzeba się określić do jakiego profilu idziesz i poszczególne klasy (np B to zawsze biol-chem) są o danych profilach, chociaż ich rozszerzony program będzie wprowadzony dopiero od 2 klasy
byklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując