Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - preparat z fal do loków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-21, 09:33   #9
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: preparat z fal do loków

OnYoo
zawsze możesz wybrobwać tańszych - dziewczyny chwalą mleczko Matrixa, ja niestety sie nie wypowiem ale moze kiedys sie skusze.
Dobrze z kreconymi włosami radzi sobie tez zwykły żel np. taka Brylantyna w żelu Joanny czy bombka Fructis-a. Można uzyc tez jakiegos lepszego żelu np. galarety Jelly Waver Welli czy płynnego Liquid Texture L'anzy - oba nie zawierają alkoholu, są przeznaczone do loków a na allegro maja przystepna cenę Moja technika - zwilżam włosy, rozcieram żel na mokrych dłoniach i wcieram w wilgotne włosy, zwykle podpinam klamerkami a po wyschnieciu naprawdę super loczki. Oczywiscie na drugi dzień warto poprawić , podczas snu włosy niestety się nieco gniotą i placzą , rano poprostu wystarczy znów zwilżyc włosy abu odzyskały ładny skręt - w razie potrzeby można dać troche jakiegos preparatu. Do bardzo kręconych i gęstych włosów polecam pasty - obecnie Goldwell wypuscił takowa. Ponoć nie zawiera alkoholu ale radze to jeszcze sprawdzić - sama dopiero zamierzam kupić.

Dodam jeszcze że warto zatroszczyć sie o pielęgnację : mi wlosy bardzo ładnie kręcą sie po masce Latte Kallosa i Shea Butter Mask Fekkaia, oczywiscie na to jeszcze fajnie jakieś serum antifrizz dać - takie preparaty zatrzymuja nawilżenie we włosach i chronia przed odparowywaniem . Dopiero wtedy można w pełni docenić dzialanie kosmetyków pielęgnacyjnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 08-Liquid-Texture.gif (23,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM000873a.jpg (26,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s1_p1279_l1_m270.jpg (12,1 KB, 15 załadowań)
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2006-10-21 o 11:50
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując