Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proszę o pomoc!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-11-20, 14:21   #2
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Proszę o pomoc!!!

Panie doktorze. Poddałam sie trzem zabiegom laserowym usuwania rumienia twarzy laserem Aurora. Po dwóch zabiegach było wszystko bardzo dobrze. Po trzecim zabiegu natomiast z moją buzią zaczęło się dziać coś niedobrego. Powstały bardzo silnie czerwone obrzegi w piątym dniu po trzecim zabiegu. To mocno piekło, pulsowało. Miejsca laserowane były jak wulkany, przybierały aż fioletowych barwy, a uczucie jakby dotyk wrzącego żelazka. W ogóle nie mogłam przebywać w ciepłych pomieszczeniach bo od razu wszystko się nasilało. I to wszystko trwało prawie aż do teraz czyli prawie 3 miesiace. Teraz mam problem ponieważ nie ustąpiło pulsowanie, czasem też czuję wyraźne ciepło oraz lekka opuchlizna. Najbardziej dokucza mi prawy policzek ponieważ to pulsowanie i opuchlizna jest pod okiem i czasem naprawdę mi to przeszkadza bo czuję jakby aż to pulsowanie było widać. Panie doktorze skąd te wszystkie nieprawidłowości mogły się wziać? Jak pozbyć się tej opuchlizny i pulsowania? Czy są jakieś sposoby żeby to złagodzić, żeby to zeszło?
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując