Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmiany, chcem zmiany:))))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-03, 10:29   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Zmiany, chcem zmiany:))))

Droga Catherine [img]icons/icon7.gif[/img]
Moim zdaniem idealnie wyczułaś co do Ciebie pasuje jeśli chodzi o kolory w makijażu – jasna cera, oszczędność barw w makijażu oka, piękny karminowy kolor ust. I tutaj nie powinnaś wiele zmieniać. Nadaj stosuj chłodne nasycone kolory. Możesz dodać jedynie do tej palety cieni na powieki dodać fiolet, granat, chłodny róż, grafit. Jeśli lubisz mocny makijaz to bez obawy możesz korzystać z nasyconych pięknych kolorów. Jeśli wolisz delikatniejszy, to tymi barwami zaakcentuj jedynie delikatnie oko w postaci na przykład roztartej kreseczki, czy wyraźniejszej kreski płynnego eyelinera, ale nie uciekaj w kierunku złamanych barw.

Podkreślaj usta właśnie taką piękną aksamitną czerwienią. Przy Twojej urodzie nawet makijaż dzienny nie bedzie wydawał się wyzywający, a elegancki.

Nie widać tego dobrze na zdjęciu, ale wydaje mi się, że masz lekkie cienie pod oczkami. Musisz je dokładnie maskować, żeby uniknąć wyrazu zmęczenia na buzi. Polecam Co do tego na przykład Touch eclat YSL albo kremowy korektor Estee lauder.

To co na pewno zmieni Twój wygląd to fryzura. Moim zdaniem czas najwyższy wypuścić włoski na wolność. Nie zmieniaj kolorystycznie, a broń boże nie rozjaśniaj swoich włosów. Jedyne co powinnaś zrobić to ewentualnie dodać im trochę innych kolorystycznych refleksów – kolor bakłażana, granatu, czy nawet zieleni [img]icons/icon7.gif[/img] ( tutaj proszę napisz do DominikaS ona właśnie wczoraj eksperymentowała z zieloną farbą na ciemne włoski i podobno jest super efekt [img]icons/icon7.gif[/img] )

Ja osobiście widzę Cię w bardzo krótkiej fryzurce ( jeśli chcesz dużej odmiany [img]icons/icon7.gif[/img] ) na pewno będzie Ci w niej uroczo. Nowoczesna, piękna, zdecydowana kobieta. Lub w wersji romantycznej - w loczkach. Fryzurka niestety trochę uciążliwa, ale bardzo kobieca. Minusik – nie będzie aż tak dużej zmiany w wyglądzie jeśli nie zachce Ci się kręcić włosków.


Goraco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image20.jpg (54,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image21.jpg (42,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image22.jpg (48,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image23.jpg (63,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (28,1 KB, 1 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując