Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MAC - blue brown&fairylate
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-02, 09:10   #19
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: MAC - blue brown&fairylate

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
makijaż jest w porządku, ale być może światło trochę przekłamuje. Bardzo, ale to bardzo podobają mi się Twoje kolczyki z mlecznego bursztynu (uwielbiam mleczny bursztyn!!!!!). Powiedz mi gdzie je kupiłaś i za ile?? Pozdrawiam.
AA, te kolczyki to cała wielka sprawa Dostałam je od mojego taty jak pojechaliśmy sobie na kilka dni nad morze po maturze mojej. Wypatrzyłam je w Ustce w takim jednym sklepie (jeżeli chcesz, to podam dokładne dane topograficzne pomagające jego odnalezienie ). Kosztowały chyba 140 zł. Ale nie dam głowy...może 130. ale na pewno coś w ten deseń.
W ogóle to one są jakieś dziwne, bo już 5 razy gubiłam jeden( nie mają zapięcia i się potrafią wysunąć ) ale zawsze jakimś trafem znajdywałam zaczepiony o pasek w spodnaich, albo o szalik... Sprzedałabym Ci, ale mają dla mnie ogromną wartość emocjonalną ( bo tata kupił, mimo, żze nie miał w ogóle pieniędzy taki miły gest z jego introwertycznej strony).

Cytat:
brakuje mi jednak jakiegoś różu / bronzera
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem bronzera. Bardzo nie lubię opalonej cery ( wiem, wiem herezje:P ) A róż na razie jest w fazie rozważań.
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując