Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 06:39   #140
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Cool Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

Cytat:
Napisane przez Ash
Noor ja tez chetnie skorzystam z Twojej wiedzy jesli mozna

Mam przetluszczajaca sie cerę, jednoczesnie odwodnioną/wysuszoną, mam rozszerzone pory i zaskorniki, z ktorych czasem robia mi sie jakies swinstwa. Czasem na żuchwie, na brodzie, czole czy skroni robią mi się takie twarde wulkany -czasem z ropnym czubkiem, ale zazwyczaj bez. Ostatnio mam w sumie takie nierownie czoło - takie cosie jakby wieksze zaskorniki. No i szczegolnie na lewym policzku mam juz takie swoje stale miejsce zapalne, ze mi sie ropne robią.

No i używam od miesiąca capivit sun system (właśnie zaczęłam drugie opakowanie), a od kilku dni humawit pokrzywa i skrzyp. Czy powinnam brac, to co zaleciłas olusi czy moze to wystarczy? Mysle, ze dokupie jeszcze te witaminki B.

Olusia powiedz, w ktorej aptece udalo Ci sie to wszystko dostac Tez jestem z Radomia, wiec jesli mi podpowiesz, to zaoszczedzisz mi biegania po wszystkich aptekach
hej Ash!! przepraszam ze dopiero dzis pisze,ale w wekend mialam intensywny zjazd,egzamin wiec nie dalam rady
jesli chodzi o apteke w ktorej wszystko jest to jeszcze nie udalo mi sie trafic,ogolnie na salfazin, biogal czy wit b reagowali zdziewieniem, ze niby kiedys to mieli ale juz od dawna ni widu ni slychu. wiec siem wycwanilam troszke wlasnie po to by oszczedzic biegania. nie mam zbytnio czasu na takie bezcelowe bieganie,wiec stwierdzialam,ze wynajde 1 apteke,ktora mam gdzies po drodze i jak mi bedzie cos potrzebne to bede dzwonic,pytac czy jest i ewentualnie zamawiac studiuje na wsb,wiec apteka po drodze to ta na kolejowej 22 bodajże(koło śląskiej,wsb,taka nufka zielona: ) ponieważ tam kupuje co jakis czas i ostatnio dzwonie to wszystko maja i zamawiaja na biezaco, calcium pantothenicum jest na pewno i pp tez,chocbiogal i salfazin tez byl ostatnio 'osiagalny' mysle ze najlepiej opracowac sobie wlasnie taki system tu podaje numer do tej apteki na kolejowej - 048 34 00 220. oczywiscie ta Ci moze kompletnie nie podpasowac, wiec wybierz inna, znajdz numer dzon pytaj i zamawiaj.zazwyczaj nawet jak czegos nie maja to z dnia na dzien sa w stanie zamowic(choc z biogalem czy salfazinem trza wiecej poczekac na 'sprowadzenie' bo z daleka go sprowadzaja)
pzy okazji może od razu opiszę jak tam te tableciorki podziałały na moją cerę, bo juz przecież biorę ponad 2 mce
na pewno zmniejszyło mi siem wydzielanie łoju pozbyłam sie całkiem krostek na czole(a miałam mnustfo takich malutkich) na pewno dużo rzadziej pojawiają mi się jakiekolwiek krostki (tak dwie/mc) stan moich paznokci jest po prostu świetny no i myślę, że moje wloski sporo zyskały, niby nie mialam z nimi problemów, ale wypada mi ich stosunkowo duzo mniej do tego o dziwo (choć nie powiem w 100% czego to działanie,czy to rzeczywiście dzięki tym tabletkom) ale mam dużo mniej zaskórników, aż jestemw szoku dalej łykam z nadzieja na lepsze efekty na dluuugi czas
choć jedno co mnie niepokoji - zaczely mi sie robic takie calkiem spore bolace grudki pod skora (mam nadzieje,ze to raczej nie jest wplyw witamin,bo licze ze one sa po to by pomoc jak zaszkodzic) ale nie wiem jak sobie z tym radzic skad to się bierze?? moze ktoras z Was drogie Wizazanki juz sie spotkala z czyms takim wie skad to sie bierze i jak sobie z tym radzic te 'dziady' wystepuja kolo ucha,lub z boku policzka prosze o info
właśnie doczytałam, że są to ropnie, ale skąd czemu?
z tego co mi się udało na razie wynaleźć to tribiotic,efaclar i masc ichtiowlowa, co polecacie,wszystkiego nie kupie a moze jeszcze cos innego'lepszego'macie do zaproponowania,jak walczyc z tym 'dziadostfem' ??
pozdrawiam gorąco!!
__________________
robaki sikają w krzaki

Edytowane przez olusia006
Czas edycji: 2006-06-01 o 06:38
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując