Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-08, 10:47   #143
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: tabletki (nie-antykoncepcyjne) działające cuda na cerę :) - doradźcie mi coś!!

hmmm 50 tabletek za 15 zloty to niewielki wydatek, jak mozesz napisz jak dlugo stosujesz ta silice no i czy widzisz efekty?? pozdrawiam choc jak dla mnie tu cynku brakuje... a na zmniejszenie wydzielania łoju jest właśnie biogal jak się nie mylę (o czym bylo pisane na początku tego wątku) zaraz to spr i napisze czy sie nie myle...
no i nie wiem,nie jestem pewna nie doszukałam sie...
ale znalazłam ze biotyna jest odpowiedzialna za wydzielanie łoju:
Biotyna – witamina grupy B (witamina H), w ograniczonych ilościach dokonuje syntezy z bakteriami jelitowymi. Wg najnowszych danych odgrywa ważną rolę w przemianie białkowej i węglowodanowej. Biotyna stabilizuje stężenie cukru we krwi. Ponieważ zawiera siarkę, nazywana jest często witaminą urody skóry, włosów i paznokci. Przy niedoborze tej witaminy możliwy jest rozwój chorób skórnych, takich jak łojotok, zapalenie skóry, pogarsza się kondycja włosów, istnieje możliwość pojawienia się siwizny, paznokcie stają się łamliwe. Siarka jest niezastąpiona dla wzrostu włosów i paznokci, dla procesów regeneracji skóry, a biotyna jest doskonałym środkiem transportowym dla tego mikropierwiastka. Dlatego biotyna znacznie przyspiesza wzrost włosów i paznokci.
a oto tabletki z takim cudeńkiem,moze to powinnysmy lykac moze i ja sprobuje,ale super by bylo jakby sie ktos 'madry'wypowiedzial na ten temat'
http://vena-vita.pl/product_info.php...roducts_id=498

pozdrawiam
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując