Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem beznadziejnym facetem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-25, 18:39   #29
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jestem beznadziejnym facetem.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Kochany, Ty jesteś 'psuj'? Ty co się nie dotkniesz to zepsujesz?
No człowieku. W Twoim wieku ptak mi na*rał na głowę na pierwszej randce. Pierwsza pomoc i chęć zaimponowania pracowitością teściowej równała się zgubieniem krowy. Pierścionek zaręczynowy zniszczyłam w tydzień po zaręczynach. Skasowałam samochód na dwóch dorodnych dzikach. Na własnym ślubie posmarkałam się w rękę podczas zakładania przez męża obrączki. Rzeczy, które zniszczyłam jednym dotknięciem mogę wymieniać. Ot, życie. Jedni są dokładni i staranni, inny rozkojarzeni [jak ja] i tak się dzieje. Życie. Nie ma co się użalać.

o, ema! usmialam sie z Ciebie (ale w pozytywnym sensie of course!)

A tu fajtlapo - szkoda zes tak daleko, bo bym Cie przytulila!

Skoro dobrze Ci idzie jazda na rolkach, lubisz rower, to moze wez sie za Jakis Sport? capoeira, koszykowka, noga, siatka? jazda na deskorolce? Cokolwiek w czym bedziesz trenowal az padniesz, i zostaniesz najlepszy skoczy Ci na pewno samoocena wtedy!

Albo po prostu System olewania wpadek zastosuj;p

Ja ostatnio
a)poszlam do sklepu, robie zakupy, place , wychodze. W polowie drogi do domu patrze w dol, a tu w rece - czerwony sklepowy koszyk na zakupy! Masakra :P
b) pol dnia chodzilam z romazanym na pol twarzy tuszem do rzes i zobaczylam to dopiero w domu;p
c) popsulam uchwyt od lodowki (do otwierania) a co najlepsze mieszkam u kogos, w ramach czystej uprzejmosci ((na czas mojej pracy za granica) i nieodplatnej przyslugi, no i ta lodowka jest tych Panstwa
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując