Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grube wlosy!!
Wątek: Grube wlosy!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-15, 15:21   #9
pati016
Przyczajenie
 
Avatar pati016
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Grube wlosy!!

Hey!! Przepraszam was, że taK długo nie pisałam, ale niestety nie miałam czynnego kompa :/ i to niestety właśnie dość długo :/ W każdym bądź razie, powiem wam szczerze, że teraz jak mi fryzjerka wycieniowała włosy, to spokojnie chodze sobie w rozpuszczonych, one kręcą mi się i układają jak chcą, ale to dobrze, bo wszyscy mówią że ładnie wyglądam NIestety nie mam tak zrobionych włosów, jak na tych zdjęciach, ale podobnie. Powiedziałam fryzjerce, że chce wycieniować, żebym mogła sobie rozpuszczone włosy nosić, bo teraz nie moge, bo są takie grube i ciężkie. I szczerze mówiąc ona sama zaczeła cieniować. Bałam się że źle zrobi, ale wyszło super. NIestety nie umieszcze foty, bo na razie nie posiadam. Ale one są tak wycieniowane, że mniej więcej od połowy głowy i potem już w dół. Inaczej nie potrafie opisać... jeszcze dodam tylko, że przy ramionach z przodu są właśnie długoście do ramion, a z tyłu już dłuższe... żeby te włosy, które opadaja mi na ramiona miały właśnie długość ramion. I to tyle. Mam nadzieje, że jakoś pomogłam
pati016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując