Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prosze o rade bo sie sama nie poznaje..;/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-04, 19:05   #14
Segritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Prosze o rade bo sie sama nie poznaje..;/

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
nie trzeba miec wf zeby uprawiac sport, mozesz pobiegac 20 min, zrobic dwa kolka na rowerze albo 30 brzuszkow, od razu wroci Ci energia.
tez uwazam ze nie powinno sie 'pyskowac' do nauczycieli, ani to kulturalne, ani w czymkolwiek pomoze, bardziej zaszkodzi.
bardzo dobre rady napisala wizażanka wyzej.
sprobuj troche się zastosowac do nich, zobaczysz co wyjdzie a co nie.
trzymam kciuki
Owszem masz racje że nie trzeba mieć wf zeby uprawiać sport Swego czasu chciałam stracić na wadze więc ćwiczyłam od 1,5 h do 2h dziennie w tym hula hop, rozciąganie i ABS legs, A6W. Powiem tyle ze troche pomogło. Miałam taki miesiąc ze nie byłam senna i nawet przynosiłam same dobre oceny, zgłaszałam się itp. Nie pamiętam nic szczególnego co by mogło na mnie tak wpłynąć. Chyba po prostu przestałam o tym myśleć i wziełam się do roboty. Mialam jakiś plan dnia, ale niestety teraz znowu to do mnie wróciło, a do tego jestem skłocona od jakiegoś czasu z mamą ;/ Dobija mnie to, że w moim życiu nic się nei dzieje. Każdy dzień wygląda tak samo, ale mam już tego dosyć i pragne zmian więc napisałam na forum bo w pewien sposób chce się zażegnać z tym problemem.
Segritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując