Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szablowate spojenie łonowe :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-04, 15:25   #2
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Szablowate spojenie łonowe :/

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Witam. Jakies dwa lata temu probowalam wspolzyc z uwczesnym moim facetem. niestety okazalo sie ze mam zarosnieta blone dziewicza. Mialam udac sie do lekarza, ale nauka, praca i jakos sie nei zlorzylo. Dopiero niedawno udalam sie do ginekologa, zupelnie prywatnie , ktory "rozerwal" mi jakimis narzedziami ta blone. otwor mialam na jeden palec, teraz juz na dwa. Zalecenia lekarza byly aby w niedlugim czasie po "zabiegu" rozpoczac wspolzycie. Jak powiedzial tak "probowalam" zrobic. Niestety czlonek mojego mezczyzny jest raczej duzy, bol okropny, i duza ilosc krwi. Wiec do ostatecznego przerwania blony nie doszlo. Bylam nawet posmarowana Lignokaina w zelu, ale nic nie dalo. Mysle ze tutaj duza role odgrywa moja psychika Jednak oboje doszlismy do wniosku ze cos jest nie tak z moja budowa "od srodka" tzn na przedniej ?? scianie pochwy jest taki fald, nie skory, ale kosc. Wiem, ze to kosc lonowa. Wydaje mi sie, ze jest ona nieco "opadnieta" tzn umiejscowiona nizej niz byc powinna. I, ze to ona uniemozliwia/ utrudnia wspolzycie. (do ktorego i tak nie doszlo de facto). W poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytania- dlaczego?? znalazlam w internecie informacje, ze czasami zdarza sie taka nieprowidlowosc w budowie jakim jest wasnie SZABLOWATE SPOJENIE łONOWE. wydaje mi sie, ze ja jestem przedstawicielka takiego "gatunku" czy znacie wobec tego jakies pozycje (oprocz misjonarskiej z poduszka pod pupa i podciagnietymi nogami) ?? przeszukalam caly internet niestety niczego konkretnego nei znalazlam. tak wogole czy warto isc z tym do ginekologa?? i dlaczego ten lekarz ktory przerywal mi blone nie zauwazyl takiej nieprawidlowosci?? Bede wdzieczna za odpowiedz ktoregos z lekarzy. Za wszelkie sugestie i rady dziekuje
Do gina idz jeszce raz i powiedz co jest grane. a z tym, ze nie wykryl przypadlosci, to moze jej nie masz?A tylko wyszukujesz sobie tego typu problemy? Bo skad wiesz jak powinna wygladac prawidlowa kosc lonowa kobiety? Kosc lonowa zawsze jsest 'nisko' umijescowiona od strony lechtaczki, luz jest dopiero od strony odbytu Problem najprawdopodobniej lezy tylko i wylacznie w twojej psychice Wiele kobiet ma problem z rozpoczeciem wspolzycia, bo odczuwa bol. A Ty o szablowatym spojeniu lonowym nie mozesz pisac dopoki nie zostanie to zdiagnozowane przez lekarza!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując