Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sauna Na Podczerwień- Super Sprawa Polecam!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 14:35   #28
Hawrylaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Sauna Na Podczerwień- Super Sprawa Polecam!

A nie pomyślalyście o tym ,ze gdybyście te pieniadze odkladaly do skarbonki , ktore dajecie na jednorazowe sesje to byc moze w waszym salonie, pokoju, czy tez piwnicy stalaby wlasnie taka sauna na podczerwień tylko i wylacznie wasza, w której nikt wczesniej nie wylewalby swoich potow? Moim zdaniem z takich miejsc , w ktorych ktoś wczesniej siedzial pol nagi i wylewal z siebie 7 poty nie powinno sie korzystac, zaraz mozna sie nabawic jakiegos grzyba czy cos , ja juz mialam nauczke, bo chodzialm regularnie do salonu W katowicach do sauny do momentu dopoki nie zlapalam jakiegos swinstwa :/ wszystko mnie swedzialo mialam jakies biale plamy ; / leczylam to pol roku ;/ na cale szczescie wyleczylam ;/ z saun jednak nie chcialam zrezygnowac wiec odkladalam grosz do grosza i dzis w mojej piwnicy stoi sobie dauna z ktorej korzysta tylko rodzina , zbyt wiele nie placilam bo niecale 5 tys. za saune 2 osobowa . Mam namiary na firmę z Chorzowa gdyby ktoś z Was zmienil zdanie co do korzystania z publicznych saun, mają całkiem nie drogo, a za jakość moge ręczyć bo też mam, a z saun publicznych juz nigdynie skorzystam, ale wiadomo czlowiek uczy sie na swoich bledach.
Hawrylaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując