Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 21:52   #2797
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Stanislawa wiem coś o tym. Co prawda na nogach nigdy mi nie wrastały włosy ale w okolicach bikini owszem. I też zawsze majstruje przy takich rzeczach i to wyciskach, czasem zrobi się ślad ale znika więc jakoś nie mam z tym większego problemu.
Wątek czytam regularnie i jakieś 10 stron wcześniej dziewczyny pisały, że peelingują większe partie ciała więc sobie poczytaj jakie stężenia stosowały i jak długo trzymały.

AlijaS mocne stężenie Ci dermatolog zarzuciła na twarz Wygląda to na poparzenie. Jedyna rada to nawilżać intensywnie twarz, łagodzić, natłuszczać i chronić (filtrami oczywiście). Za kilka dni skóra powinna się złuszczyć, plamy, pecherze i inni nieproszeni goście zejdą i wszystko wróci do normy.
Jeśli chodzi o tetralysal to brałam to kiedyś. I moja szanowna pani dermatolog nie wspomniała nic o filtrach ale powinnaś je stosować. Tak na marginesie to antybiotyki działają tylko kiedy je bierzesz, jak odstawisz to problemy skórne wrócą niestety. Choć nie muszą czego Ci życze.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora