Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-18, 10:51   #2800
Queenie
Raczkowanie
 
Avatar Queenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 100
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam dziewczyny

Ja chyba nie miałabym tyle odwagi i zaufania do własnej biochemicznej wiedzy, co Wy Byłam wczoraj u dermatologa, żeby fachowo ocenił jaki zabieg byłby najkorzystniejszy dla mojej cery (łojotok, ślady po wyciskaniu, zaskórniki, zanieczyszczone pory, pryszcze).Karnację mam bardzo jasną, więc widać każde zaczerwienienie Zaproponował kwasy AHA, ale u kosmetyczki, bo cera jest ogólnie zadbana, przebarwień nie mam dużo (głównie broda i czoło).
Od miesiąca stosuję Isotrexin, ale czuję, że moja cera potrzebuje porządnego złuszczenia i oczyszczenia, bo pory zanieczyszczają się w błyskawicznym tempie
Na początek zdecyduje się chyba na peeling kawitacyjny dla oczyszczenia porów.
Zastanawiam się nad peelingiem migdałowym. Mogłybyście doradzić mi, czy odpowiedniejszy będzie glikolowy, czy właśnie migdałowy i od jakiego stężenia rozpocząć kurację w gabinecie? Obawiam się wysypu pryszczy po złuszczaniu oraz samego wyglądu skóry (te brązowe suche plamy itd.), a jestem niestety bardzo przewrażliwiona na punkcie cery...
Wybaczcie moje pytania, które mogłabym przecież najpierw zadać kosmetyczce, ale jestem pod wrażeniem Waszej biochemicznej wiedzy

Edytowane przez Queenie
Czas edycji: 2009-03-18 o 10:57
Queenie jest offline Zgłoś do moderatora