Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-19, 18:12   #2808
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Queenie Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u dermatologa, żeby fachowo ocenił jaki zabieg byłby najkorzystniejszy dla mojej cery (łojotok, ślady po wyciskaniu, zaskórniki, zanieczyszczone pory, pryszcze).
Kochana, na takie rzeczy to tylko salicyl

W ogóle nie rozważałabym kwasów AHA (np. migdałowego) w przypadku cery zanieczyszczonej, łojotokowej, skłonnej do zaczerwienienia. Chwilowe rozjaśnienie niewarte imho aż takich cierpień.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

nie moge sie doczekac kiedy ukrece peeling na pegu, tonik tez mozna prawda?
W poniedziałek będziesz miała okazję się tu pochwalić wrażeniami (jeśli poczta polska się sprawi).
Do toniku trzeba emulgatora, bo mi po zmieszaniu odrobiny 30 procentowego salicylu na pegu z wodą (w celach eksperymentalnych owe sztuki czyniłam) zrobiła się śliczna, gęsta pianka

Przypomniało mi się, wczoraj uraczyłam koleżankę salipegiem 30% do samodzielnego montażu w zaciszu domowym. Pierwszy raz nakładała na facjatę coś, co znajduje się w pojemniku bez logo.
Narzekała tylko na minimalne szczypanie przy zmywaniu (15 minut trzymała) ale podejrzewam, że zapomniała o pouczeniach, że woda ma być letnia, prawie zimna.
Dziś zero zaczerwienienia, czekamy czy będzie się łuszczyć w widoczny sposób.

Doniosę za kilka dni, może kwasowe dziewice skorzystają z informacji

Edytowane przez AniaM69
Czas edycji: 2009-03-19 o 18:19
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora