Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ratunku! Wyglądam jak Indianin! - bardzo wysuszona skóra twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-13, 16:12   #3
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Ratunku! Wyglądam jak Indianin! - bardzo wysuszona skóra twarzy

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Jesteście moją, że tak powiem, ostatnią deską ratunku... Od paru dni miałam lekko suchą twarz, odstawiłam krem, fluid i wzięłam się za natłuszczanie Ziają oliwkową. Było znośnie aż do dzisiaj - z godziny na godzinę moja cera jest coraz bardziej sucha! W panice poszłam do apteki, nabyłam Kurację nawilżającą Ziai Med, posmarowałam... W międzyczasie byłam dodatkowo wystawiona na działanie ogrzewania na zmianę z wiatrem. Wróciłam do domu... i okazało się, że wyglądam jak Indianin! Cała skóra czerwona, piecze niemiłosiernie... na razie posmarowałam oliwkowym kremem, ale co robić, jeśli to się pogorszy? (Chociaż, szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie, że miałoby być jeszcze gorzej.) Zaznaczam, że nie nie testowałam ostatnio żadnych nowych kosmetyków. Czyżby te piekielne kaloryfery?
Ja się dziwię, że gdy Twoja skóra źle zareagowała na jeden krem tej firmy, kupiłaś drugi, co prawda inny, ale też z Ziaji.
Mnie się wydaje, że Ziaja głównie natłuszcza, nie nawilża. Radzę zainwestować w dobry krem nawilżający, nie natłuszczający
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując