Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 18:38   #106
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez moniga
Paula, przyznam Ci się szczerze, że myslałam podobnie jak i Ty, dopóki nie przeczytałam gdzieś tam w prasie fachowej, że najlepsze skutki przynosi właśnie taka terapia skojarzeniowa - zorac albo retin na noc + na dzień kwas azelainowy, z tym że tam pisano o 20%, a jak wiadomo AD ma tylko 12%. Podobno to jeszcze podnosiło skuteczność likwidacji przebarwień.
Moniga AD ma 20 % , a nie 12%. Jak najbardziej jestem za łączeniem np: kwasów + retinoidy. Ale skóra musi być najpierw przyzwyczajona do retionoidów, aby wprowadzić jakiś kwas dodatkowo wspomagający działanie. Piszesz iż twoja skóra się jeszcze łuszczy, więc jes jeszcze za wcześniej na wprowadzenie jakiegoś kwasu. Poczekaj aż skóra się przyzwyczai, tymbardziej, że przed nami lato i więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Zorac czy Retin przynosi naprawdę bardzo dobre efekty w zwalczaniu przebarwień, więc troszkę cierpliwości i będzie coraz lepiej .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując