Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 16:44   #947
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ogladnęłam ten filmik, jest b pomocny, ale dalej mam wątpliwość. Patrząc na faceta z filmiku mam chyba standardowe oczy (wklejałam 3 posty wyżej), ale jak patrzę na pikdarię (wklejała 2 posty wyżej zdjęcia) wydaje mi się, że ona ma standardowe a ja mam opadające zewnętrzne kąciki
Chyba, że pikdaria ma migdałowe, to ja standardowe. Sorry, że posługuje się zestawieniami, ale w ogóle nie umiem tego ocenić.
Wiesz, może faktycznie twoje kąciki zewnętrzne delikatnie opadają.


Widzę, że nie tylko ja mam problem. U mnie jeszcze dochodzi sprawa koloru. Taki jakiś niedookreślony jest
Może faktycznie mam najzwyczajniejsze oczy, ale czy to oznacza, że pasuje mi każdy makijaż?



W takim innym filmiku tego autora był pokazany makijaż, który nadaje się do każdego kształtu oka jakby co Polecam.

Jakby ktos jednak miał jakąś konkretną radę nt makijażu mego oka to baaaardzo proszę . Założyłam wątek w dziale metamorfozy ale chyba jestem zbyt trudnym przypadkiem i nikt jeszcze mi niczego nie doradził
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując