Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 20:57   #949
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Typy (kształt) oczu i ich makijaż - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślę, że mam opadające kąciki zewnętrzne, raczej bliżej osadzone niż dalej (ale w normie) i być może trochę głęboko osadzone.. no i opadają powieki, generalnie mam wszystkiego po trochę
Natomiast wiem na pewno, że nie są migdałowe i szeroko osadzone ani kocie tyle mogę na bank stwierdzić ( )

Z kolei oglądając ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=CFaPAn2ocK0 pasuje mi bardziej okrągłe oko a nie downturned , może lepiej było żyć w niewiedzy...
Z tego filmu wychodzą migdałowe - bo nie ma tu innych opcji, a mam głęboko osadzone. Za mało w nim typów by móc na jego podstawie każdego określić. I wydawało mi się, że okrągłe są... bardziej okrągłe.

W sumie problemem jest też to, że każde źródło mówi co innego (np. te filmy, pierwsze posty w tym wątku i masa innych stron). I póki widziałam tylko ten film Goss'a to miałam to jakoś w głowie poukładane, a im więcej zaczynam szukać, tym mam wrażenie, że mniej wiem.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując