Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-13, 21:50   #549
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Oczyszczanie u kosmetyczki

PYTANIE DO BEATY KRAJNIK

Pani Beato,
mam cerę skłonną do wszystkiego co najgorsze... Tzn miałam kiedyś trądzik, zaczełam stosować Dianę. Udało mi się to wszystko zwalczyć. Od jakiegoś czasu mam nieapetyczne czerwone plamki- głównie na policzkach. Jeden z dermatologów podejrzewał trądzik różowaty, ale w końcowym efekcie wykluczył zwłaszcza ze względu na to, że owe wypryski nie swędziały mnie. Dostałam Clemastinum, odstawiłam swój żel do mycia twarzy- Nivea Visage Young na rzecz robionej wody wapiennej z linomagiem. Stosuję ją już około miesiąca i efektów nie ma. Ostatnio też używam Metronidazol w kremie. Niestety to też nie skutkuje...
No i tu moje pytanie- czy takiej skórze nie zaszkodzi oczyszczanie? Chciałabym pozbyć się nieapetycznych rozszerzonych porów i zaskurników, ale boję się efektu "wysypu" tego czegoś czerwonego... Już sama nie wiem co robić... Proszę o poradę... Być może jakieś inne zabiegi mogłyby pomóc polepszyć stan mojej cery...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2007-01-13 o 22:16
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując