Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-26, 10:27   #2940
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

HOSENKO! Czy Ty tego wszystkiego używasz? fajna kolekcja, miałam część tych kosmetyków. Teraz mam ten żel Kamill z pasiflforą i wanilią, ale zapach mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
To jest ideał do którego dążę, (niestety ze średnim skutkiem ) więc zazdroszczę spójnej kolekcji. Chciałabym mieć same kosmetyki które lubię a mam kilkanaście ledwo zaczętych które średnio mi pasują. A wyrzucić szkoda....
Dziękuję u mnie też zawsze było mnóstwo kosmetyk, których nie używałam. Kupowałam pod wpływem chwili, a potem leżały, bo coś...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Trudne, bo jestem nałogowym wyciskaczem Walczę z tym, ale o tak wyciskam każdą grudkę nawet nim zdąży porządnie się wytworzyć i potem mam istne dziury wydrapane i czerwone blizny
Chyba muszę sobie ręce czymś związać żeby nie ruszać twarzy
Też tak miałam, ale staram sie tego nie robić. Skóra dużo lepiej wygląda. Idź do dobrej kosmetyczki i potem staraj się utrzymać efekt zabiegu, nie psuj go
DDML jest bardzo fajny, lekki, dobrze nawilża.
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Estella piknie Bardzo podoba mi sie druga fotka (poza Humektanem ). Mnostwo probek aptecznych, fajnie - dobrze, ze ja sie z probek juz wyleczylam i zbieram wylacznie tylko te dopasowane do pelnowymiarowych produktow, ktore uzywam - juz nigdy nie wpadne w szal zuzywania rozniastych probek hurtem i ladowania na twarz codziennie czegos innego - to koszmar dla skory.

Isa666 sprobuj kupic male opakowania Clinique na Allegro (tylko zapytaj najpierw o kod waznosci), jest duzo ofert. Tobie polecilabym sprobowac Clinique DDMG, ten zolty nawilzacz, ktory ma Estella ale w wersji zelowej. Swietny dla mieszanej cery - nawilzy bez powodowania nadmiernej produkcji sebum - na mnie dziala bardzo regulujaco. Jestem przy 5 tubie Jak unormujesz cere, ktora bedzie dobrze nawilzona, a przy tym nie natluszczona, to i problemy z podskornymi gulami znikna. Sproboj moze malutkie opakowanie 15, 30 ml - zaplacisz nieduzo, a moze akurat ci spasuje
Rzeczywiście taka ilość różny kosmetyków w krótkim czasie to zabójstwo dla skóry. Ale nie kupuje już kremów i podkładów bez próbek. Zbyt dużo kasy szło na niepotrzebne rzeczy, które były źle dobrane, nie służyły mojej skórze itp.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora