Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moroznik Kaukaski-czy ktoś stosował?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-04, 16:40   #5
Diablica666
Przyczajenie
 
Avatar Diablica666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Moroznik Kaukaski-czy ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez gloomy Pokaż wiadomość
jestem tu pierwszy raz, wiec najpierw sie przwitam.
swojego czasu tez sie tym interesowalam i badalam opinie.
wiem, ze kuracje sa polroczne, ze nie jada sie sniadan przyjmujac ten specyfik i jest bardzo niebezpieczny w polaczeniu z alkocholem, jesli planujemy pic alkohol nalezy zrobic tak jakos 10 dniowa przerwe w przyjmowaniu moroznika.
tym co mnie odstraszylo byl fakt, ze sam moroznik jest roslina majaca jakies trujace skladniki.
pozdrawiam
Witajcie

dośc dawno trochę się madrzyłam na tym forum, teraz też mam zamiar. Moroznik kaukazki nie jest szkodliwy, nie jest trujący - ale czesto jest mylony z innymi odmianami moroznkia. Natomiast nie zabje nas gdy wypijemy alkohol, bo jalkohol jedynie osłabia działanie ziół i tyle. Znam ludzi, którzy biora kilka lat moroznik tak jak ktos pije rano czarną kawę - i czują sie doskonale, ale też wyglądają świetnie i jedno i drugie uzupelnia naszą dietę. Uważam, ze moroznik jest super. Ja rano biore moroznik, a przed obiadem i kolacja hitozan i wydaje mi sie, ze zaczynam chudnąć - walcze z yoyo, które mnie zaatakowało 6 lat po schudnięciu. Waga wraca. Balsamy, moroznik, chitozan i ćwiczenia i nie ma mowy, zeby nie schudnąć. Pozdrawiam.
Diablica666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując