Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moroznik Kaukaski-czy ktoś stosował?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 19:13   #12
buba666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Moroznik Kaukaski-czy ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Barbara Dąbrowska Pokaż wiadomość
Zioła są przez większość osób traktowane jak zupełnie nieszkodliwe rośliny wspomagające leczenie schorzeń. Rzadko kto zastanawia się jakie mogą być szkodliwe skutki stosowania długotrwałego ziół, bądź ich przedawkowania. Uważam, że zioła należy traktować jak leki- z należytą rozwagą. Nie mam doświadczenia jeśli chodzi o wspomniany moroznik kaukaski, ale jak w przypadku innych „cudownych” środków wątpię w jego działanie.


Pozdrawiam!
Wątpić lub wierzyć mogę w coś nadprzyrodzonego w coś co istnieje to nie musze wierzyć, ale zastosować. Zastosowałam i uważam, ze moroznik jest najlepszy ze wszystkiego co do tej pory znałam. Moja córka z gruszki stała się sliczną i wiotką dziewczyną, a ja schudłam z 44 na 42 - też dobrze. Moroznik zaliczany jest do trucizn, ale trucizny w roślinach jak np kapsaicyna w chili mają silne dzialanie lecznicze i pezrciw nowotworowe. Małe dawki rosnąco podawane dostosowują organizm do działania trucizny - nikt nie zje 20 chili na raz, ale po wielu latach jedzenia zje 20 i nic mu nie bedzie. Moroznik to dar natury i tylko się cieszyć, ze jest.
buba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując