Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-03, 13:37   #1140
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
No co Ty A ja już miałam napisać, że na takiej cerze to pewnie każdy podkład ładnie wygląda, a nie tak jak na mojej zniszczonej przez trądzik W ogóle nie ma śladu po trądziku, nawet porów nie masz rozszerzonych, jak bardzo miałaś nasilony ten trądzik? Ale skoro brałaś izotek to chyba musiał być conajmniej średni?

W zyciu bym nie powiedziała, że miałaś tą śliczną buźkę skażoną trądzikiem

A co do makijażu - dla mnie bomba
tradzik mialam w formie grudkowo krostkowej zaskorniaki co sie zaognialy. najwiecej na czole i w okolicy brody ropniaki czerwone puchnace. i wszedzie wagry. pory mam rozszerzone ale w tej formule tego nie widac;D zasluga tez jest pudru perlowego co ladnie wygladza powierzchnie skory bralam dawke 30mg dziennie ja po niego pijechalam az do wawy do dr bierzniewskiej ona nie bawi sie w mascie ani inne zewnetrzne specyfiki. ja nawet antybiotyku nie bralam wczesniej na niego jedynie masci ale juz po tym stwierdzilam ze nie chodzi tu o zadne bakterie i ze bedzie nawracal, a z tego co sie naczytalam to izotek ma za zadanie "zmienic fizjologie skory" ze tak powiem czyli ja "przebudowac" i unieczynnic gruczoly lojowe podczas tej przebudowy wiadomo nie wszystkie ale w wiekszosci u mnie sie udalo z cery tlustej mam normalna/ mieszana co mi osobiscie odpowiada
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-07-03 o 13:44
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując