Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 20:59   #17
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
^Dzięki za ocenkę


@pyskatka89
Jogurt naturalny z tesco, zwykle pół opakowania 330g rano spożywam
A ja przeciwnie: nie lubię mieszanych kanapek, czasem ser żółty z pomidorem jeszcze wcisnę, ale juz z wędliną mi to absolutnie smakowo nie pasuje
Na kolacje często jest serek jakiś, ale ulubionego chlebka odmówić sobie nie mogę No i jest białko odzwierzęce, może to nie takie jak się sugeruje na noc, ale co tam, nie poddawajmy się kowenansom
hehe, każdy je jak lubi
ja tez już przestałam opychać się twarogiem na noc, znudził mi się, teraz preferuję własnie białko zwierzęce, na które mam ostatnio straszną chcicę

I dam jeszcze moje Utrzymanie:

Śn. 3 kromki razowca słonecznikowego z masłem - dwie z pekińską, polędwicą z indyka, papryką czerwoną i ogórkiem świeżym, jedna z domowymi powidłami śliwkowymi, herbata z cytrynką
II Sn. duzy jogo nat. z potartą gruszką i łyżką orzechów włoskich, 2 mandarynki, kawa z mlekiem
Ob: pół woreczka kaszy gryczanej z sosem pomidorowym ze skrojoną parówką wieprzową (350g krojonych pomidorów z kartonika ^^, zioła, natka pietruszki, łyżka oliwy, ogórek kiszony), dużo wiórek buraczków; herbata
Pod: 2 pierniczki marcepanowe, kubek ciepłego mleka z łyżka miodu - mało treściwie, ale przed kolacją
Kol: kroma chleba wieloziarnistego mieszanego z masłem, plastrem szynki wiejskiej, kilkoma łyżeczka serka wiejskiego i ketchupem, zapiekana w mikrofalówce miseczka sałatki z brokułów parowanych, papryki, kukurydzy, pomidora, ogórka świeżego, natki pietruszki i łyżeczki majonezu

po: 3 duże marchewki i herbatka
i jak?
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.

Edytowane przez pyskatka89
Czas edycji: 2009-12-02 o 21:08
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora