Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czym pachnieć? czyli syndrom pełnej szafy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-07, 13:16   #15
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: czym pachnieć? czyli syndrom pełnej szafy ;)

Fajny temat, dlatego go odkopuje.
Teraz jest nawet bardziej dla mnie aktualny, bo jakwiadomo to forum sprzyja powiekszeniu kolekcji.to wlasnie stalo sie z moja-co miesiac przybywa mi conajmniej jeden zapachTak wiec wybor zapachu przestaje juz byc kwestia wyboru miedzy dwoma flakonami=jeden na lato/dzien i jeden na zime/wieczor, tak jak to u mnie drzewiej bywaloOtoz staje sobie przed owa ,,szafa" i nijak nie moge dojsc czym bym chciala pachniecZwykle jednak wybor uzalezniam od nstp. czynnikow:
JESLI:
1.Ide do pracy-wybieram cos bardzo stonowanego i przyjemnego dla raczej wszystkich nosow (Noa, Noa Fleur, Innocent)
2.Ide na impreze-cos mocnego i seksownego (Addict, L'Instant, Addict Fraiiche lub ktorys z aiolkow, Gloria, Amor Amor))
3.Na randke(dzien)-wybieram to na co akurat mam ochote, bo moj TZ lubi wszystkie moje zapachy, wiec nie ryzykuje przedwczesnej ucieczki absztyfikanta (Amor Amor, Noa, Innocent)
'randka(noc)-patrz punkt 2
4.Swieta(Boze Narodzenie)cos niewinnego ale i slodkiego (Noa, Innocent, Escada Magnetism)
5.Spotkanie z przyjaciolka(dzien)-cos lekkiego (Noa Fleur, Dior Addict2, Miss Dior Cherie)
6.Obiad u przyszlych tesciow-cos eleganckiego z klasa (np. Sensi)
7.Kiedy jestem sama i wiem, ze nigdzie nie wychodze-wtedy czesto probuje zupelnie nowe zapachy lub cos z moich ulubionych i niekoniecznie trzymam sie wtedy zasady,,mocne na wieczor"
8.Czasem jak ide spac tez lubie sie delikatnie psiknac ulubionym zapachem-najczesciej Noa klasyczne

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2006-09-07 o 13:39
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując