Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-11, 07:57   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Ja mam już dość! :(

Wydaj mi się, że powinnaś zmienić nastawienie. Wiem, że jest Ci ciężko, ale myślenie non stop, że i tak nigdy nie pokonasz tradzkiu jest dołujące i odbiera Ci wiarę w zwycięstwo To nie prawda, że jeśli siostrze nie udało się skutecznie zwalczyć tradziku, to Tobie również się nie uda. Może poprostu trafiła na złego (czytaj. łasego na kasę) dermatologa. Dziewczyny na wizażu non stop wymieniają się poradami i polecają sobie dobrych dermatologów warto również byłoby poszukać dermatologa na forum www.gazeta.pl.

Rozumię co czujesz bo pod koniec podstawówki również dopadł mnie trądzik i nie wspominam tego okresu różowo. Wiadomo, że później po podstawówce nowa szkoła, nowi ludzie i chce się wyglądać dobrze. A w liceum jako jedyna w klasie miałam aż takie problemy z cerą Chce w ten sposób pokazać Ci, że nie jesteś sama ze swoim problemem

Wpisz w wyszukiwarkę tradzik pokaże Ci się wiele postów na ten temat. To prawdziwa skarbnica informacji Już wiele razy ten temat przewijał się na forum i dziewczyny podawały już wiele sposobów na walkę z nim. Oczywiście wiadomo, że tradzik nie ustąpi po kilku dniach, ale nie można się załamywać i wytrwale małymi kroczkami, metodą prób i błędów należy walczyć z tym paskudztwem.

Jeśli trądzik jest naprawdę duży może powinnaś udać się do ginekologa czy też enkrynologa i zbadać poziom hormonów.

Trzymaj się cieplutko i głowa do góry
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując