Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Oriflame cz. X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-20, 20:34   #10
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
już widzę różowa Precious Moments, czereśniowy (chyba) miodek ^^, pomadki ^^ (poluję na ciemny fiolet), nowa seria Liselotte Watkins, bransoletka, naszyjnik i kolczyki perły, jakaś torba/kosmetyczka, jakieś chyba serum modelujące ramiona Perfect Body, coś z aqua-rhytm, tu też nie mogę się doczytać co to z diamond cellular, dalej jeszcze jakaś kosmetyczka i rzeczy do opalania już się pojawiły, i mają śliczne kolorki kredek do powiek , 3 nowe kolory cieni pure color, portfel i kosmetyczka, chyba jakiś nowy podkład z GG, o i krem do depilacji, torba, czapka, okulary przeciwsłoneczne i bidon dla chłopców oraz torebka, kapelusik i okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynek, szampon i odżywka Nature Secrets rozmaryn i czarna porzeczka, dezodorant Muse (chyba że u nas też jest, a ja o tym nie wiem), dancing lady hypnotic night , letnia seria kosmetyków do stóp feet up, seria nature secrets z mandarynką, nowy żel do higieny intymnej feminelle
Taka mała ciekawostka: byłam dziś na szkoleniu kosmetycznym i mówili, że w K5 pojawi się nowy produkt z serii Diamond i że to będzie coś z mikrodermabrazją
myshca jest offline Zgłoś do moderatora