Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy na lato
Wątek: Perfumy na lato
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-05-05, 12:42   #10
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: perfumy na lato

O, jaki bliski memu sercu temat! Ubóstwiam wręcz maniakalnie perfumy. I tracę na nie wszystkie pieniądze, niestety. Teraz poluję na L'or de Torrente EDP, ale to raczej na zimę. Cudny zapach, raczej dla brunetki, taki słodziutki...
Z lżejszych zapachów polecam:
- Noa cacharel ale tylko w wersji EDT, cudny pudrowo-kwiatowy zapach, uwielbiam go i mam do niego sentyment,
- Gloria Cacharel - słodycz, ale nie męcząca, obecnie posiadam, ale nie wiem czy na lato się nadaje? Chyba raczej na wiosnę, jesień, ale rzecz gustu,
- J'adore - Dior - wersja EDP - świeży zapach, kwiatowy, niektórych męczy, mnie się podoba,
- Premier Jour - Nina Ricci - kwiatowy, niekontrowersyjny, cudny zapach, bardzo kwiatowy, polecam EDP, bo EDT pachnie ciut inaczej,
- nowy Esprit (taki kolorowy) nie wiem czy nazwę napisałam dobrze, ale raczej mi się podoba, bez maniakalnych zachwytów,
- le feu light Issey Miyake - na początku cytrusowy, dość brzydki, ale później, poezja mleczna ambra, śliczny pudrowy zapach.
No ale za mniejsze pieniądze Polecam gorąco mgiełki do ciała COTY, szczególnie różaną i morską, trwałe i tanie, a zapach CUDNY, pół moich koleżanek ze studiów (wąchając mnie i pytając się co to za drogie perfumy) zakupiło przynajmniej 1 butelkę.
Daj znać co wybierzesz.
PS: Czemu w KW nie ma mgiełek COTY? Raz je próbowałam zgłosić, ale się nie pojawiły. Odrzucono zgłoszenie?? Ciekawe dlaczego, czy tylko ja je znam? Nie wierzę, są w każdym supermarkecie.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując