Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Perfumy na lato
Wątek: Perfumy na lato
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-06, 14:13   #28
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: perfumy na lato

Dziś byłam w perfumerii, wąchałam całą masę perfum, aż za dużo na raz, to le feu też (to ta w czerwonej kuli), co prawda tylko na papierku, bo nadgarstki miałam już zajęte i jednak jest zupełnie inna. Tamta jest dużo bardziej wyrazista, mocna, nie na ciepłe dni - taka mleczno - pieprzowa, odrobinę słodkawa. CUDO. Ale właśnie się dowiedziałam, że ją wycofali dlaczego takie fajne zapachy wycofują?! Ja ją jeszcze mam, bo kupiłam 75 ml (już dawno, z 2-3 lata temu), ale miałam roczną przerwę, bo mi się znudziła, no i troszkę zostało. Jets bardzo wydajna. Teraz chętnie bym do niej powróciła (jesienią) a tu nie ma... Może jeszcze na Allegro dostanę...
Poza tym węch mi się zmienił, w tamtym roku podobał mi się Givenchy Eau Torride - teraz absolutnie nie!!! za ostry!!!
Spodobały mi się takie wody: Ferraud (taka troszkę jak guma do żucia), Eternity love (to czerwone), Eau de Dolce Vita, In love again YSL (mocno różane). Co prawda na nadgarstku wypróbowałam tylko Ferraud i Eau Torride, tamte spróbuję w następnej kolejności...
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując