Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-06, 21:05   #28
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Oczyszczanie ultradźwiękowe

To może jeszcze ja się wypowiem - jak dla mnie oczyszczanie cery (tradycyjne- a usuwanie zaskórników mechanicznie przez ich wyciskanie to właśnie tradycyjna metoda)bez jej wcześniejszego przygotowania mija się z celem - ja często łączę zabieg oczyszczania cery z peelingiem ultradźwiękowym,ale nigdy!! nie usuwam zaskórników bez rozpulchnienia i przygotowania skóry.Peeling ultradźwiękowy wspomaga oczyszczanie , w niektórych przypadkach to jedyna dozwolona forma oczyszczania cery. W moim gabinecie oczyszczanie tradycyjne z peelingiem kawitacyjnym trwa ok.2 godzin(cena 60zł+20zł peeling),samodzielny peeling kawitacyjny ok.0,5 godziny(cena 30zł) - do tego można oczywiście dołączyć odpowiednie maseczki - bardzo polecam też zabieg ,w którym peeling kawitacyjny jest bardzo istotny -Acne Immuno Care Norel - to jest zabieg oczyszczający -seboregulujący - trwa ok.1,5 godz (cena 65zł - w promocji 45zł!!!)
Stosowanie masek z antybiotykiem - czy dobrze zrozumiałaś? Kosmetyczka nie może stosować leków (chyba ,że pracuje w gabinecie lekarskim i jest to wykonywane pod kontrolą lekarza).
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując