Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 18:45   #16
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Unhappy Dot.: czym sie różni żel 1fazowy od 3fazowego?

Ja robię sobie sama żele. Nauczyłam sie w Niemczech, na tamtejszych nazwach i miałam wytłumaczone co jak po kolei. Dlatego wolałam sobie sama poradzić i kupiłam wszystko co potrzebne dlatego zadaje takie pytania.
Nie każdego stać żeby latac do manikiurzystki co 1,2 czy 3 tyg i płacić za każdym razem 100zł, chociaz też bym tak mogła. Wolę robić sobie sama. Nie sztuką jest pójść i zapłacić ale po prostu nauczyc sie samej. Poeksperymentuje dlaczego nie? Nie traktuje tego smiertelnie powaznie, że coś mi sie stanie w ten martwy wytwór naskórka. spieprze trudno
I dziwię sie że niektóre wizażanki są tak nieuprzejme i ironicznym wręcz tonem odnosza sie do "nas" tych które zadają pytania. jeżeli tak odnosicie sie do swoich klientek to ... to naprawdę wole sobie zrobić sama te paznokcie i wole je sama spieprzyć.
Mówię ogólnie bo pojawia sie coraz więcej WSZYSTKOWEDZĄCYCH ironicznych kobietek. więc teraz nie naskakujcie na mnie tylko pomyślcie. Bo niedugo będziemy sie bały zadawać jakiekolwiek pytania. Nie pisze tego ze złości ale to jest nieprzyjemne.
POZDRAWIAM SERDECZNIE i mam nadzieje że coś sie zmieni. Może to ta pogoda??
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując