Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak się ubrać do szkoły
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-02, 20:38   #12
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak się ubrać do szkoły

Tinkerbell napisał(a):
> julia sorry, ale polskiej ortografii nauczylam sie dopiero pare lat temu (jak mialam 16 lat) i wydaje mi sie ze pisze ok jak na dziewczyne z obcego kraju. ale ucze sie dalej i naprawde przepraszam za bledy , itak nie mam zamiaru przestac odpowiadac na posty lub sama zakladac watek, tylko dlatego, ze nie znam ortografii. przeciez kapujecie o co mi chodzi i mam nadzieje, ze jak kiedys zaloze watek, i napisze cos z bledami, to odpowiecie mi i nie bedziecie sie nabijac
>
> pozdrawiam

Tinkerbell zauwazylam w twoich danych, ze nie pochodzisz z Polski. Jednak przyznam, ze zdolna z Ciebie dziewucha, bo nasz ojczysty to bardzo trudny jezyk Gratuluje

A co do mojej "krytyczki" wobec Kamili, to (moze Cie uraze, ale takie jest moje zdanie) jestem dosc wyczulona na punkcie ortografii i jezeli tak mloda kobietka jak Ty chodzi do szkoly tylko po to, aby zwracac na siebie uwage modnym strojem, badz pieknym makijazem, to chyba cos tu jest nie tak. Wiec gdy patrze na te mlode "damy" wracajace ze szkoly w szpileczkach i kusych spodniczkach, to zaczynam coraz bardziej watpic w dzisiejsza mlodziez i boje sie, co bedzie za kilka lat... Zastanawia mnie wtedy, jak reaguja na takie dosc odwazne stroje nauczyciele.
Ja rowniez lubie ubierac sie modnie, ale umiem rozgraniczyc co i na jaka okazje pasuje. Moim zdaniem, jesli dziewczyna chce zwracac na siebie uwage ladnym strojem (szczegolnie w szkole Kamilko) powinna tez odznaczac sie inteligencja. Uwierz mi - o ladne, puste panienki dookola nie trudno. Dlatego dbaj o siebie, ale nie ograniczaj sie tylko do piekna zewnetrznego - to przeminie, a zostanie to, co masz wewnatrz. Wiec dbaj o to nalezycie. Powodzenia w szkole Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując