Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak się ubrać do szkoły
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-03, 19:17   #29
JuLiTa1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: jak się ubrać do szkoły

ufcio1 napisał(a):
> oj drogie wizazanki niedługo to nowi uczestnicy forum beda sie bali wypowiedziec.
>
>
ufcio1, a niech sie wypowiadaja! Ja wypowiedzialam swoje zdanie na temat Kamilki i chcialam jej pomoc. A ze dziewczyna nie zdaje sobie sprawy z tego ze ma problem i boi sie stawic mu czola, to juz nie moja sprawa. Wiec wszystko jest juz chyba wyjasnione i nie ma sensu drazyc tego tematu.

> dyslekcja to sprawa osobista, nie kłocmy sie na forum. nie lepiej napisac maila i wyjasnic to poza wizazem? albo nie lepiej zignorowac chamskie odpowiedzi?

dysleksja, a nie jak napisalas - dyslekcja to rzeczywiscie sprawa osobista. Jezeli natomiast Kamilka afiszuje sie z nia na forum, musi poniesc konsekwencje tego, ze mam taki a nie inny stosunek do dziewczat jej pokroju. A ze zarowno Ty, jak i ona jestescie w wieku "mlodzienczego buntu", wasze spostrzezenia na rozne tematy sa nierzadko bardzo powierzchowne i duzo potrzeba czasu, abyscie zrozumialy ze starsze nieco od was wizazanki chca wam pomoc, a nie skrzywdzic. Jednak kazde pokolenie musi na nowo uczyc sie na wlasnych bledach, zeby cos pojac.

> jesli nam przeszkadza brak poprawnej ortografii nie wchodzmy wogole na forum, lub poprostu przymknijmy na to oko. nie dosc, ze w szkole nas poprawiaja to jeszcze na wizazu gdzie wiekszosc chce sie zrelaksowac. oczywiscie, ze zasady powinny byc wszedzie przestrzegane ale dajmy luz


Moja droga... kiedy dziewczyna "budzi sie z krzykiem w nocy", bo nie wie co rano zalozyc do szkoly, a nie dostrzega tego, ze ma znacznie powazniejszy problem, jakim jest dysleksja, to chyba cos tu jest nie tak...


> przestanmy sie przechwalac kto chodzi do jakiej szkoly, jaka ma srednia, ile lat sie uczy, zacznijmy odpowiadac na pytania

Jestem dumna z tego, do jakiej chodze szkoly i z jakimi ludzmi przebywam. Jesli chcesz takze moc za kilka lat sie tym pochwalac, to lepiej ucz sie, a nie bronisz glupich wypowiedzi kolezanki Kamilki.

> dziekuje za wysluchanie i wiecej tolerancji i kultury

to chyba napisalas do Kamilki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując