Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-12, 10:19   #4371
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: szminki nude NYX

ja mam tylko orange soda z NYX i świetny kolor, ale czesto mam jesienią problemy z zajadami itd (uboga dieta i anemia) a ta pomadka sprawdza sie tylko na idealnych ustach. Ale honey wygląda ciekawie
Kluczem do dobrania pomadki jest poznanie czy jest się typem ciepłym czy zimnym.
Ciepły to najczesciej (choc nie zawsze) zielone lub brazowe oczy, ciepła karnacja, śniada lub średnia, czesto piegi, złote lub miedziane refleksy we włosach.

Zimny typ to popielate blondynki, szatynki tzw. mysie , czarnule (choć tu już róznie ma sie sprawa..) i oczy niebieskie, szare, jasniejsza karnacja, czesto 'przeźroczysta', naczynkowa.


Do ciemnego typu pasują kolorki ciepłe, typu orange soda, honey,a do zimnego np. rea lub rózowe cielaki

Oczywiście to są zasady ogólne, ale u mnie to się sprawdza.
No i oczywiscie, makijażem, farbowaniem włosów mozna zmienić typ urody, ale z doświadczenia wiem że na dluższa mete to się nie sprawdza, lepiej pogodzić się z tym co się ma i to podkreślać

Skarb90 - swietne fotki, to są Twoje pomadki czy zdjecia z sieci? Pierwszy raz widzę ten odcien NYXa summerlove..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora