Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-03, 14:38   #397
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Henna - naturalne farbowanie wlosów

Cytat:
Napisane przez Brua Pokaż wiadomość
ja używałam. Jest całkiem sympatyczna, bo ma więcej kolorów od mojej ulubionej, z firmy ELD. Ale Elda lubię jakoś najbardziej (to ten z rysunkiem hinduski z lusterkiem na opakowaniu). Ze mną tylko ten problem, że mam włosy ponad 75cm długie i schodzi ponad 5 opakowań

Co do samej chny to nigdy bym nie zafarbowała całych włosów farbą zwykłą (czasami robię sobie jedno małe pasemko, jak mama farbuje ).
I w chnie podoba mi się to, że kolor nie blaknie, tylko po prostu powoli wraca do naturalnego

Swoją drogą muszę znów sobie zrobić chnę, bo po niej włosy się pięknie błyszczą, nie wiem kto mówił, że chna niszczy (no chyba, że faktycznie niefajny efekt po farbowaniu chemicznym). I nigdy nie widziałam, żeby wyszło coś zielonego Ale odradzam raczej chny w tubkach. Koleżanka, któa zrobić sobie chciała taki intensywny rudy... to właśnie miała w świetle jarzeniowym lekko zielonkawy poblask
czyli spokojnie mogę zamawiać tą henne? szkoda mi włosów na chemiczne farby. wolałabym coś co mniej niszczy włosy.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora