Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-02, 14:52   #1
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa

Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.


Jakis czas temu zalozylam watek o tym,czy moje naturalne obgryzki sie nadają do "zrobienia". Odpowiedzi byly poztywne, wiec zaczelam szukac stylistki

Za namowa sasiadki,ktora ma zawsze sliczny delikatny frencz, poszlam do jej stylistki. Umowilam sie u jednej babki, a suma sumarum robil mnie ktos inny...i ktos inny zrobil mi takie paznokcie Babeczka ktora mnie zapisywala,siedziala obok..i smigala sliczne pazurki u innej klientki.

Ja mialam obgryzki, i sie nasluchalam, ze beda szersze na koncach, ze klej moze nie trzymac itp.

W trakcie robienia powiedzialam,ze chce jak najkrotszy tips i frencz, ze wzgledu na prace Pani ze ok,ok,ale musi zamalowac caly doklejony tips zeby go widac nie bylo....Pomyslalam, no trudno, zapuszcze pazurki i bedzie luz...pewnie tez nie skasuje duzo za tipsy.

Dziewczyny...zaplacilam 100 zł, bo pani pracowala na jakiejs firmie Nails Company (pamietam zlote opakowania) ...a proponowala mi Alessandro za 130.

Moje pytanie brzmi...czy da sie je jeszcze poprawic? Niechce wracac do tego salonu, raz ze drogo (jakby byly sliczne to bym slowka nie pisnela o cene - za jakosc sie placi) , a dwa..ze cos z nimi jest nie tak A niewiem,jak wytlumaczyc tej babce, ze widzialam lepsze i ze obgryzki nie musza wygladac jak łopatki

Czy jeszcze mozna zmniejszyc ta biala koncowke? Dlugosc mi odpowiada, nie wystaje za duzo za opuszek, wiec to jest ok

Ps. To i tak wyglada extra, w porownaniu do obgryzkow....ale ...
Ps2. Moja mama nigdy nie miala tipsów,ale jak je zobaczyla stwiedziła ze sa okropne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03574.jpg (40,5 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03575.jpg (29,6 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03576.jpg (20,6 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03577.jpg (22,4 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03579.jpg (21,6 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03580.jpg (33,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03581.jpg (34,1 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03583.jpg (36,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03585.jpg (18,8 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03586.jpg (18,9 KB, 282 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując